O nás

Sme spoločnosťou, ktorá presahuje ponímanie klasickej personálnej agentúry tým, že poskytuje klientom oveľa viac v oblasti personalistiky.

Andrea
Snažím sa vo svojej terajšej práci zúročiť dlhoročné skúsenosti z interného HR.
Dôležitá je pre mňa pozitívna spätná väzba od klientov, ktorým pomáhame často riešiť aj krkolomné situácie v oblasti HR.
Taktiež ma teší spokojnosť kandidátov, ktorých sme vhodne umiestnili na pracovnom trhu.

Renáta

Teší ma, že spolu s klientom riešime jeho konkrétne potreby a možnosti zlepšenia.
Je pre mňa zadosťučinením, že kandidáti oceňujú náš individuálny prístup a nájdenie vhodnej pozície, kde sú dlhodobo spokojní.

Stanka

Nájsť ten správny prienik medzi požiadavkami klienta a potrebami kandidáta je beh na dlhú trať. Dôležité je pre mňa správne navnímanie klienta, spoznanie jeho kultúry a potrieb a na druhej strane odovzdanie týchto informácií kandidátovi. Spokojný klient a spokojný zamestnanec je to, čo ma na tejto práci najviac napĺňa.

Referencie

“Školenie bolo zorganizované a vedené na profesionálnej úrovni. Priebeh školenia bol plynulý a pútavý a na konci dňa som mal pocit, že som dostal ucelený celok vedomostí primeraný dĺžke školenia.”
Michal K. - Engineering Team Leader
Linxon Slovakia Engineering, s.r.o.
“Oceňujem, že školenie bolo robené takým spôsobom, že sme sa mohli aj aktívne pripojiť a vyskúšať si to v praxi.”
Pavol B. - Engineering Team Leader
Linxon Slovakia Engineering, s.r.o.
“Sme IT firma a vďaka organizovaným assessment centrám od spoločnosti ADUCO vieme smerovať rozvoj našich kolegov a kolegýň priamo a podľa presne odhadnutých potrieb.”
Monika M. - People Partner
Bart sk, s.r.o.
Naša spoločnosť vznikla na zelenej lúke a 70% zamestnancov nám za obdobie 9 mesiacov sprostredkovala spoločnosť Aduco. I napriek tomu, že sme oslovili i iné agentúry, tak práve Aduco nám vedelo zabezpečiť požadované množstvo a vedeli vždy urobiť prvú selekciu tak efektívne, že pohovor u nás bol už len
o osobnom stretnutí s kandidátom.
Iveta B.
VSS, Chief Administrative Officerring, s.r.o.
Vaša profesionalita a ochota počúvať a riešiť potreby uchádzačov sú vynikajúce. Vaša snaha o transparentnosť a dodatočné informácie ohľadom procesu sprostredkovania zamestnania mi dodala istotu a dôveru v spoluprácu s vašou spoločnosťou.
Peter P.
kandidát
Aduco som sledovala na LinkedIn už dlhšie, nie preto, že by som si hľadala prácu ale preto, že som chcela vedieť ako vníma trh práce. Oslovila ma informácia o novej medzinárodnej spoločnosti, keďže mám background v ekonomike a v HR, tak som sa im ozvala, nech mi k tomu povie viac. Ostatné už išlo veľmi plynulo, stretnutie cez teams, následne stretnutie s pánom konateľom, ktorý celú spoločnosť vybudoval a rýchly nástup. Bolo to také rýchle ako môj prístup k denným aktivitám a dnes sedím v modernej firme a zastrešujem úsek Admistration v spoločnosti s viac ako 100 zamestnancami. Veľká vďaka.
Iveta B.
kandidátka